Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povídka : MOST

+3
1UK45
Killer
Tomas
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Gero Mon Mar 03, 2008 12:15 am

Podle autora pribehu...Tomas
Gero
Gero
Král ostrova
Král ostrova

Po?et p?ísp?vk? : 175
Join date : 26. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Killer Mon Mar 03, 2008 3:25 pm

A leon ešte žije? Ak áno ak by som tipol jeho to by bolo nečakané.

Killer
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 296
Join date : 11. 09. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 03, 2008 3:27 pm

nene leon už (naštěstí) nežije "jen co se ostatní dozvěděli že mafounpesa zemřel kvůli leonovi tak nabily vodní pistole a utopili ho"

tipujte dnes někdy kolem tří hodin (asi) to dokončim můžete vyhrát 200 straňdáků
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Killer Mon Mar 03, 2008 3:28 pm

Aha hej. Povedal by som že prežijem ja, ale keďže mi je to jedno tak poviem Tomasa.

Killer
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 296
Join date : 11. 09. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty soutez

Příspěvek pro Paladin Mon Mar 03, 2008 4:25 pm

nikdo oba se zabijou nebo to oba prezijou Cool

(spis to prvni)
Paladin
Paladin
Přežít Mu Nedělá Problém

Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 26. 02. 08
Location : usti n/L

http://www.fallcity.cz

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Paladin Mon Mar 03, 2008 4:27 pm

Ale kdyz si musimvybrat sazim na Tomase (Jacka)
(sorry že jsem to nenassal rovnou nahoru alien
Paladin
Paladin
Přežít Mu Nedělá Problém

Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 26. 02. 08
Location : usti n/L

http://www.fallcity.cz

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 03, 2008 4:56 pm

Patnáctý Den - Poslední díl
Zbývající tři trosečníci se chystali k odjezdu ale ještě tam byl onen Růžový kouř který byl tak trochu teplouš ( Happy Face 2 )
co si odnesl všechny mrtvé trosečníky do džungle a začal otravovat i ty živé a to tak že dost, Tomas se naštval a začal
se s ním prát, oba si rozbily huby ale boj nekončil , rozsra**ovali celou vesnici i kadibudku ve které byl George Bush
Jenže kouř Tomase přemohl a ubil ho umyvadlem k smrti. Killer kouř přemohl tak že sestrojil z praku, leonových hodinek
sirek, pistole, plesnivého jogurtu a másla příručku na vyrobení atomovky a začal podle příručky dělat atomovku, výsledek
pak vypadal jako leonova zadnice, atomovku hodil kouři do huby a ta bouchla a kouř roztrhala, pak Killer uviděl něco
úžasného, jen tak se tam povaloval nerozbalený medvídek Brumík, "Yahooo já mám svýho Brumíka !!!" a rozbalil ho a snědl
ho jako by to bylo jeho poslední jídlo v životě, potom na vor naložili mrtvolu Tomase a pomalu odjížděli, "Škoda že je Tomas
mrtvej" řekl vencaCZ "Hm, škoda no :-(" dodal Killer když v tom se Tomas zvedl zařval "Kur*a já nejsem mrtvej" a srazil Killera
z voru kterého začali požírat žraloci "Sakra koukej co děláš" řekl vencaCZ "Ajo, nevadí jsem admin to se napraví" řekl Tomas a
kliknul na tlačítko s křížkem a vymazal Topic s názvem Žraloci a všichni odpluli pryč, domů, tam kde bydleli, do města Stranďákova.

THE END

Vítěz tipovací soutěže ( uhodli všichni at tipovali Killer nebo Tomas )
Spoiler:
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro vencaCZ Mon Mar 03, 2008 6:21 pm

takže se dá říct....že vyhráli všichni....tak šupito presto Happy Face 2
Bude i Most 2?
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 03, 2008 7:08 pm

určitě bude ale až se podaří nějak reinkarnovat všechny postavy :-D
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro vencaCZ Thu Aug 07, 2008 6:37 pm

měl jsem nějaký čas a přečetl jsem si to ještě jednou, a pořád se mi to líbí Very Happy

pokračování by to chtělo že já a Tomas jsme přijeli s vorem a najednou se tam objevili, protože si to ještě stačili savenout a možná by ještě přibili, protože lidí na fóru přibívá Wink

po 1 a půl dne co VencaCZ a Tomas přijeli na svém voru ze 2 klád, zakotvili na nudy pláž tak vyrazili směrem...... ale vlastně chvilku tam ještě zůstali, ale po 2 týdnech šli konečně domů a ihned se přihlásili na fórum www.stranded2.forumczech.com ,ale VencaCZ už zapoměl heslo a Tomas byl celý zmatený, protože na fóru už bylo přes 1500 lidí a 80 adminů, potom co si VencaCZ vzoměl na heslo, tak mu to napsalo neplatné heslo, tak se kouknul na svůj e-mail, došlo mu 8765 e-mailů a z toho 99% spamů, ALE! byla tam zpráva i od killera, mildy a ostatních v ní bylo napsáno "žijeme!" VencaCZ byl po zbytek hodiny zaražený do dopisu který dostal. Tomas který brouzdal po Fóru zjistil že vlastně není žádná novinka že vyšlo Stranded III. ale všichni hodnotí že nejlepší je Stranded V. s datadiskem Alive, ALE! v přihlášených uživatelech viděl 1UK45 Tomas byl po zbytek dne zaražený do textu kde je napsáno "přihlášení uživatelé: Leon252, 1UK45,...... a potom co si zapnuli skype a ICQ si ve stejnou vteřinu napsali " VÍŠ CO JSEM ZJISTIL?" VencaCZ odpověděl " no povídej" a tomas odpoveděl "VÍŠ ŽE UŽ JE STRANDED 8, ALE NEJLEPŠÍ JE STRANDED 5!!!, ale ještě něco, ale to určitě nebude důležité, ale hlavní je S. 5!!!" a zčistnajasna se v druhé pravé dolní obrazovce oběvilo "killer je on-line" a Killer napsal.....
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST - Stránka 2 Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru