Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povídka : MOST II

3 posters

Goto down

Povídka : MOST II Empty Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Tue Mar 04, 2008 3:56 pm

MOST II se odehrává 3 roky před událostmi MOST !!!

Povídka : MOST II Season317mjx3

Den první - Ztroskotání
Z jakého si letadla bylo slyšet samé "AAAAA ZTOSKOTÁME TO NEEE !!! jen jediný člověk řval "Juchů my ztroskotáme konečně"
letadlo spadlo na ostrov jménem Brorkouokmreítk letadlo se rozpadlo na 1 čášt ( Laughing ) jeden trosečník se pořád radoval že spadli
na neznámý ostrov, ostatní se snažili si pomoct a pár jich i zemřelo ( pohádali se o bonbóny BonPari ) "Pomoc, potřebuju pomoc"
Štastný trosečník přiběhl k člověku volajícímu o pomoc "Coje ?" "Já mám rozvázanou tkaničku na botě bééé" "No tak ukaž já ti ji zavážu, a kdo vlasně jsi ? "Já jsem Killer" "Tomas" představil se štastný trosečník, potom uviděli člověka který měl v noze zabodnutého plyšového medvídka "Hej kdo jsi ?" zařval Killer, "Já ? já jsem haradim, aspoň to říká maminka" už uběhla nějaka ta hodina od ztroskotání a všichni se seznámili a chtěli co nejrychleji domů, jedinej štastnej Tomas už měl přístřešek a ohniště a vyráběl oštěp, GrRrRrRr
"Uááá co to je ?" řekl 1UK.

Povídka : MOST II Mostendzo5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Tue Mar 04, 2008 4:17 pm

Den Druhý - Brumík ?
"Uááá co to je ?" řekl 1UK. "To bude divoky prase viděl jsem LOST" řekl milda, příšera vrčela víc a víc a pak vylezla z lesa a byl to malý roztomilý zombíček kterého trosečníci pojmenovali Maxík a krmili ho, potom Killer prohlížející si letadlo uviděl něco úžasného z letadla se vysypala kupa medvídků Brumíků! Ihned jich pár zbaštil a ostatní si uschoval na tajné místo, odpoledne si postavil z klacků krámek a vyměnoval brumíky za všechny užitečné a neužitečné suroviny , přišel k němu BlueWolf a dal mu nábídku která se odmítá "Dám ti tenhle šutr za padesát brumíků, bereš ?" Killer odpověděl ne a ModrýVlk se urazil a ukradl jedoho brumíka, Killer už jich tedy měl jen dvěstě-osmnáct. vencaCZ se vydal s Tomasem do džungle, prozkoumat ji. "Hej tu máte, vezmite si brumíkov" řekl Killer a podal oboum Brumíka v džungli byl nějaký oltář a na něm název ostrova jenže .....

Povídka : MOST II Mostendzo5

takhle nějak vypadá Maxík (kliknutí na vlastní nebezpečí OBRÁZEK MAXÍKA
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro vencaCZ Tue Mar 04, 2008 4:30 pm

co všichni máte s tima brumíkama Laughing
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Tue Mar 04, 2008 11:26 pm

BRUMÍCI JSOU SUPER ! A SKRÝVAJÍ VELKÁ TAJEMSTVÍ A JEDNO SE ODHALÍ V NÁSLEDUJÍCÍM DÍLU

Den třetí - První tajemství brumíka
název ostrova jenže byl poupravený a některá písmena byla velká a vypadalo to takto : BroRkoUokMreÍtK "To ne to nemůže být pravda, TO NEMŮŽE BÝT PRAVDA" řikal vyděsený vencaCZ
BUCH! BUCH! BUCH! , někdo bouchal na dveře venca se lekl že během vteřiny rozbalil svého Brumíka a snědl ho, za dvěřmi byl milda že hodný zombík Maxík žere Killerovi brumíky, oba trosečníci doběhli na pláž kde se NeedForS pral s Maxíkem a Killer na Maxíka řval "chodz do riti hajzel jeden" a kopal Maxíka do ksichtu, potom co mu urazil prst řekl "tak ti treba" a snědl na posilnění brumíka , Maxík si tedy opekl mochomůrku červenou a s chutí ji snědl a znovu zemřel a znovu obživl jenže, Brumíci začali docházet a na skladu jich bylo jen sto-třicet-šest

Povídka : MOST II Mostendzo5

PS : Sorry za moji slovenčtinu, i když je máma ze slovenska tak mi to moc nejde :-D
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Wed Mar 05, 2008 2:22 pm

Den čtvrtý - Sháníme brumíky
"Potrebujeme brumíkov" řekl Killer a vybavil se třema brumíkama a vydal se s Maxíkem a haradimem do džungle, Maxík snědl co se dalo a killer vybaven jahodovým , čokoládovým a vanilkovým brumíkem si prosekával cestu dál do džungle "do riti dál sa nedostaneme je tu zed'" a opravdu, před trosečníky stála obrovská zed' s ovládacím panelem tak trosečníci přemýšleli co dál a Killer při rozbalování jahodového brumíka uviděl na obalu jakýsi kod ve tvaru "Bru123mík" "Počuvajte tu je nejaký kod" a zadal kód do ovládacího panelu a zed se otevřela byla tam spousta krabic s nápisami "BeBe Brumíci" Killer byl v nebi a sám to řikal nebylo slyšet od něj nic jiného než "Som v nebi, som v nebi" jenže zed' se zavřela a Killera s Maxíkem a haradimem uvěznila jenže....

Povídka : MOST II Mostendzo5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Thu Mar 06, 2008 11:45 pm

Den Pátý - Máme Brumíky !
jenže Killer stačil hodit pod dveře Brumíka a dveřře zůstaly otevřené, pak se Brumíkem posilnil a otevřel dveře a v tom Maxíkovi přeskočilo a začal žrát Brumíky, haradim řval "Ty parchante nech toho" , "Hej ty hajzeľ nemŕtvy nechaj to" a oba tahali Maxíka pryč když ho odtýhli od brumíků Maxík se rozbrečel a šel si něco ulovit, Killer všechny obeznámil se situací že mají dostatek Brumíků, začala oslava každý dostal Brumíka zadarmo dokonce i Maxík když v tom byly slyšet výstřely z pistole, přišel neznámý člověk a začal si do tašky nabírat Brumíky "Hej čo to robíš ?" zeptal se Killer a milda se proti postavě rozeběhl jenže to schytal do ruky. Maxíka jen tak jedna rána nezastavila a snažil se jeho zombie-chůzí dostat k neznámému parchantovi jenže jak neznámá postava vytáhla brokovnici a vystřelila Maxík odletěl a spadl a rozbil bedny s Brumíkama "Tak zbohem MUHAHAHA" řekl neznámý parchant a utekl

Povídka : MOST II Mostendzo5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Fri Mar 07, 2008 3:34 pm

Den Šestý - Kdo to byl ?
Ráno se všichni vydali hledat toho neznámého člověka co ukradl nějáké Brumíky, "Hej NeefForSeede o co že je ve stranded shovaný stranded" řikal 1UK45 a vytáhl z kapsy mobil a díval se na seriál "MOST" a "To je vražda nasr*la" zároveň BlueWolf se začal cpát hamburgerama s brumíkama a coca colou kdyžto vencaCZ si vzal zdravý pomeranč , brumíka a vodu do které nasypal šumák značky "Stranded Shumák" s vysokým obsahem vitamínu MOST potom co se všichni najedly (vetšina Brumíků) vydali se dál na cestu "Sakra já už nemůžu" ozval se haradim "Jen pojd'" řekl Tomas "Hej, už je to len chvilka cesty" dodal Killer a snědl Brumíka když v tom před sebou uviděli nějakou základnu "Co to je ?" zeptal se milda "Neviem" řekl Killer "Ale asi tam budú Brumíci"

Povídka : MOST II Mostendzo5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 10, 2008 8:16 pm

Den sedmý - Základna
"Jdeme" řekl Tomas a trosečníci se vydali blíž k základně, "Dal by som si Brumíka" řekl Killer a hned jednoho jahodového vytáhl.
Trosečníci vstoupili do základny a 1UK vytáhl jeho zbraň....víčko od plechovky od sardinek a Tomas uviděl na zemi krabici s nápisem "Chintendo Vii" a okamžitě jí rozkopal, milda šel první a otevřel dveře s nápisem "Brumíci" Killer uviděl něco nádherného, nový BeBe Brumík karamelový, byl to prototyp a jediný na světě, trosečníci si ho vzali a vrátili se na pláž kde se hádali kdo bude mít Brumíka u sebe
, vyhrál BlueWolf a Brumíka si schoval do trenek lol! , jenže v noci někdo přišel a karamelového Brumíka ukradl a zdrhl, ráno se na to přišlo
že Brumík chybí a začalo se pátrat

Povídka : MOST II Mostendzo5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 10, 2008 10:12 pm

Den Osmý - Já jsem mafounpesa
Trosečníci se ráno vydali po stopě za ukradenym brumíkem ale oběvili člověka co vypadal jako naprostý dement
"Kto si ?" zeptal se Killer "já jsem mafounpesa a jsem velkej mafoun" "Heh, co to je za dementa ?" řekl Tomas, tak tedy vzali mafounpesu mezi sebe a vrátili se do tábora "Hele pešku napiš mi něco" řekl vencaCZ a podal spammerovi tužku "Co to je ?" zeptal se spammer, "To je tužka" odpověděl vencaCZ a mafounpesa napsal "Jsem debil" ale protože to je spammer napsal to dvacetkrát, Potom začal zkoumat tábor a začal žrát písek "Ne ty vole co děláš" řekl 1UK45 a odtrhnul mafounpesu od písku, potom se spammer dostal k Tomasově tajné pistoli "Jé co to je ?" zeptal se spammer a koukal do hlavně a zmáčkl kohoutek, pistole mu vystřelila mozek z hlavy a bylo o spammera míň, "Hele Tomas, kedy si nám chcel povedať o tej pištoli", "Co třeba teď ?"

Povídka : MOST II Mostendzo5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro webkar Tue Mar 11, 2008 5:05 pm

eee... dajte na ten obrazok aj mafonpesu toho spammer Laughing vyzera to divne ked tam neni
webkar
webkar
Czechstension Team
Czechstension Team

Po?et p?ísp?vk? : 441
Join date : 15. 02. 08
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Tue Mar 11, 2008 5:20 pm

nedám protože to není hlavní hrdina ale blbec Laughing a byla to postav apro jeden díl
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Tue Mar 18, 2008 1:03 am

Den Devátý - Já jsem liahkiM
potom se trosečníci vydali hledat takjemného parchanta co kdrade brumíky, vydali se po pláži a šli asi hodinu když v tom 1UK : "V STRANDED II JE CRYSIS A DÁ SE I HRÁT !" "Kecáš hovn* 1Uku" řekl haradim "A ty je sere*š" odpověděl 1UK a ozval se haradim "A ty je žereš" a 1UK chytnu lzase záchvat smíchu a propukla mezi haradimem a 1UKem válka, haradim se vyzbrojil kokosovými ořechy a 1UK banánama, oba se začali prát a vrhli se do vodi kde se jim rozmáčeli brumíci, "NECHTE TOHO, jste jak děti!" řekl Tomas který si začal stavět z LEGA, po další hodině cesty a souboje mezi dětmi (1UK , haradim) trosečníci narazili na jakousi chatrč, zaklepali na dveře "Kdo je to ?" řekl člověk s ruským přízvukem, "A kdo je tam ?" zeptal se milda "Já jsem liahkiM"

Povídka : MOST II Mostendzo5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Tomas Sat Apr 05, 2008 6:02 pm

Den Desátý - WTF ?
Potom co se trosečníci seznámili s liahkiMem tak si k němu zašli na drink, "Co to bude" zeptal se liahkiM, "ROZMIXOVANÝ BRUMÍKY" zařvali všichni, liahkiM se na ně divně podíval, a ze své skříňky vytáhl pár brumíků a v mixéru značky "Brumíkomet" je rozmixoval na lahodný drink
BUCH BUCH BUCH, někdo zabouchan na dveře, vencaCZ otevřel a uviděl nějákého slintajícího člověka "Jhá Jhá sjem Mhafounpešek" "Cože ? ty žiješ ?" "Kto to je ?" Zeptal se Killer" "ále Mafounpeša" "Co ? ten hajzel stále žije ? Počkaj, kde som si nechal pištol ?" a Killer začal prohledávat svoje věci, ale neuvědomil si že pistoli má jen Tomas, "Dej mi tu pištol" "Ne Killere, nebudeme ho znova zabíjet", Mafounpeša vzal nějáký přístroj do ruky a začal kolem sebe vyřvávat "Já to hacknu, všechno hacknu" Killer mezitím držel pistoli "Tomas, fakt ho nemám odštreliť " "Ne, ještě počkej" řekl Tomas který jedl Brumíka "Já to hacknu, všechno hacknu, i toho tvýho Brumíka hacknu" řekl, a udělal největší chybu v životě, přístroj mu vyletěl z ruky a zasáhl Tomasovýho Brumíka který skončil namaděru, "Tak to jsi posral, teď hacknu já tebe smrade" a vyrval Killerovi z ruky pistoli a prohnal Mafounepšovi další Kulku hlavou, Mafounpeša spadl a vyletěl z okna přímo do kupy hnoje. "Tak, to by bylo" řekl Tomas, jenže ...

Povídka : MOST II Mostendzo5


Sry za sprostý slovo, ale s cenzurou by to nebylo ono Wink
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST II Empty Re: Povídka : MOST II

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru