Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povídka: Zpoceni

3 posters

Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Mafounpeša Mon Mar 10, 2008 6:41 pm

Povídka: Zpoceni Zpoceni2ww8
A teď se rozjíždí nový (seriál Happy Face 2), který bude vždy v Pondělí a jmenuje se... Zpoceni nebo taky Perspiringed Very Happy Doufám, že se vám bude líbit Wink Takže antiperspirantum zdar! cheers

Mafounpeša
Pan Ztroskotanec

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 18. 09. 07
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Mafounpeša Mon Mar 10, 2008 6:48 pm

Au!Kde to jsem? Vitej v realnem svete,Neo. Tady si nekdo spletl filmy! Nojo aha. Tak cau, ja jsem mafounpeša ale všichni mi řikaj Nine'o locke. Jo, ja jsem Tomas, ale můžeš mi říkat Jack Gepard. OK, něco ti řeknu: ZTROSKOTALI JSMEEEEE, AAAAAAAAAA!!! Hele uklidni se Mafounpešo. Je tu nějakej zraněnej? Hmmmm. Kromě mě asi…… VŠICHNI! Neboj já to zvládnu řekl Tomas. Ale v tom mafounpeša začal bablat něco o tom jako že je uzdraví ostrov a takovýdle kecy… Tomas si řekl, že mafounpeša bude asi MHDčkem 6kou rovnou do blázince! Takže Tomas vyběhnul na pláž a v 10 minutach uzdravil 49 lidi. Pak vyběhnul z džungle mafounpeša a řekl, že je uzdravil ostrov. Tomas myslel, že chytne šlaka! Ale nakonec to nějak udržel. Když se tak mafounpeša procházel, tak viděl pár lidí, kteří říkali: Čau plešoune, jak jde život? Mafounpeša si šel lehnout a říkal si: Zajímalo by mě, kdo ten plešoun asi byl? Ale nasmál jsem se hodně. Vtom webkar vybehnul a řekl mafounupešovi. Hele brácho, sice jsme tu na jednom ostrově, ale to neznamená, že ztratim titul největšího fešáka na ostrově! Mafounpeša mu řekl, že jo že ho nechá, jelikož prý stejně vyhrál MISS Of Boys Už se stmívalo, tak všichni šli do hajan. Ale to nevěděli co je ještě čeká… affraid


Naposledy upravil Mafounpeša dne Mon Mar 10, 2008 9:47 pm, celkově upraveno 2 krát

Mafounpeša
Pan Ztroskotanec

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 18. 09. 07
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 10, 2008 8:11 pm

takže příště edit než dva příspěvky pod sebou, ještě jsem to nešetl ale to zpracování je pšíšerný Evil or Very Mad

třeba ten obrázek postav no to nahoře co to má bejt ?
pak žádnej název dílu, nadpis nic
některý jména postav skoro nejdou přečíst, výbec jsem nerozluštil co je na Claire
obrázek není celej Evil or Very Mad

a další (už třetí edit), nejsem na foru Tomáš ale Tomas , ty tam taky nemáš Martin
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Mafounpeša Mon Mar 10, 2008 9:47 pm

Next Monday: Tomas: Tohle je moje Story ty d*bile! mafounpeša: Za vším je ostrov! Tomáš: Jo vidim ho treba i za rohem! mafounpeša: Většina lidí se z toho výbuchu ještě nevzpamatovala!! webkar: jakého výbuchu?! READ Pespiringed on https://stranded2.forumczech.com


Naposledy upravil Mafounpeša dne Tue Mar 11, 2008 11:05 pm, celkově upraveno 1 krát

Mafounpeša
Pan Ztroskotanec

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 18. 09. 07
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Tomas Tue Mar 11, 2008 10:49 pm

-PROMAZANO-

sorry Mafounpeša ale prostě mě ulítly nervy Embarassed Very Happy jen mě hrozně vytáčí když někdo dá dva posty pod sebě během pár minut a ty jsi v tom udělal SUPER - MEGA - UBER - COMBO a já se nas*al a taky v tom bylo něco osobního, bydlíme taky kousek od sebe Very Happy

-MAFOUNPEŠA JE OPĚT AKTIVNÍ UŽIVATEL-
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Mafounpeša Mon Mar 17, 2008 7:42 pm

Mafounpeša se probudil a přešel přes všechny ztroskotance. A potkal koho jiného než.. Tomase. Čau, jak jde uzdravování? Proč se ptáš? Já nevim, ostrov mi řekl. Aha. Hmmmm. Nojo jdu se kouknout po ostrove a sehnat vodu a jidlo. OK. Jen šel přes džungly a vtom slyšel divné hlasy: Stráááááá….nde…ddd….. mul…ťá…kk… Mafounpeša řekl: To není možné! Na ten se dávno zapomenulo. Jooo? Taaaaak skoooooč dooooo táááámhleeeetýýýý dííryyyy! OK a je tam Stranded II MP? Joooooo. A skočil tam. Duch si v duchu řek „to je ale magor“. Tomáš si řekl, že on sám má asi nejspíš bébíčko a tak poprosil 1UKa45 aby mu to zašil. Jenom spolu začli mluvit a byla to láska nebeská. Po dvou hodinách co se Mafounpeša pořád nevracel se hrdina webkar vydal ho hledat, kvuli radám na hekzou pleť. Procházel a slyšel divné hlasy: Strááándýýýýd TŘIIIIIII! Ne, to není možné, mel vyjit az 2009! Aleee jee tuuu teeeď! Nevěřím! Kde je Mafounpeša? Nj, támhle dole. A tak spolu odešli na pláž. A Tomas na Mafounpešu začal hned žvanit: Tyvoe, co si myslíš?? Tohle je moje Story, ty deb*le! To jen já můžu zkoumat okolí! Za vším je ostrov, Tomasi! Nojo, vidím ho i za rohem! *(KAA-BUUUM)* CO TO SAKRA BYLO?, řekl Mafounpeša. Vyběhly na pláž a tam byl vybouchnutý špičkový počítač. KOMU TO XAKRU BOUCHLO???, řekl Tomas. Přihlásil se Methan a prej pařil Stranded 2 Mulťák. Killer vyběhnul a začal ho škrtit. Víš co jsme mohli udělat?? Kotaktovat Interpol. A to nejhorší mohli jsme stáhnout Update Stranded 3!!!!! *o 2 hodiny později* Mafounpeša se bavil s webkarem. Snažil se mu to něják nebolestně vyvětlit. Víš..no… Většina lidí se z toho taky ješě nevzpamatovala. Řekni mi to! OK, bouchnul nám PC s… S čím? Se Stranded 3. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE…
P E R S P I R I N G E D

Mafounpeša
Pan Ztroskotanec

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 18. 09. 07
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 17, 2008 8:01 pm

nepřehledný Crying or Very sad musel jsem v tom luštit co kdo říká jinak dobrý
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro vencaCZ Mon Mar 17, 2008 8:35 pm

Tomasi nezačínej zase! Smile
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Tomas Mon Mar 17, 2008 8:39 pm

nezačínám je to pravda
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Mafounpeša Tue Mar 18, 2008 7:12 pm

Next Monday: Tomas: Co je asi v tý popelnici? killer: nesmíme to otevřít! Tomas: a proc??? killer: to kuře v ní! jsou na něm čísla 5 9 16 17 24 43! Jsou zlá! Najdeme tam jenom *(buuum)*.. A trosečníkům se stane něco velmi nečekaného..... READ Pespiringed on https://stranded2.forumczech.com


Naposledy upravil Mafounpeša dne Wed Mar 19, 2008 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát

Mafounpeša
Pan Ztroskotanec

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 18. 09. 07
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Tomas Tue Mar 18, 2008 7:18 pm

poslední číslo má bejt 42 takže u tebe 43 pokud vím... nebo to máš naschvál ?
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Mafounpeša Wed Mar 19, 2008 3:06 pm

j posral jsem to plz promaž to tu od tech komentářů

Mafounpeša
Pan Ztroskotanec

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 18. 09. 07
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Tomas Wed Mar 19, 2008 3:15 pm

nepromažu, nevím proč chceš všechno mazat
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Mafounpeša Wed Mar 19, 2008 3:17 pm

protoze tohle neni SPAM forum. Tady pisu tu povidku, jestli nekdo má k TOMU komentář tak ať ho napíše, ale ty mi ty tvý výtky můžeš napsat na ICQ.

Mafounpeša
Pan Ztroskotanec

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 18. 09. 07
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Tomas Wed Mar 19, 2008 3:51 pm

budu to psát sem a hotovo Evil or Very Mad končíme se spamem , offtopic = bod napomenutí
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka: Zpoceni Empty Re: Povídka: Zpoceni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru