Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

4 posters

Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro Killer Wed May 14, 2008 11:47 pm

Keďže fórum nám v poslednom čase akosi zlenivelo, rozhodol som sa vyhlásiť súťaž o najlepší príbeh z prostredia stranded 2

Pravidlá:

Dĺžka: Má to byť krátka poviedka od 1 do 6 strán nie dlhšie.
Rozprávanie: Je to na vás môžete zvoliť minulí aj prítomný čas, rozprávanie v prvej aj tretej osobe. Môžete to aj spraviť zápismi v denníku.
Žáner: Opäť je to na vás, môžete z toho spraviť sci-fi, fantasty, tragédiu, komédiu čo len chcete. Nesmiete sa však príliš odkloniť od hlavnej myšlienky súťaže -> Stranded teda stroskotanie a veci okolo toho sa točiace.

Kto bude v porote: Samozrejme ja keďže píšem poviedky a niekoľko osôb ktoré sa do toho vyznajú mi povedalo že je to celkom dobré. Bol by som rád keby sa do poroty prihlásil aj niekto iný hlavne z adminov a moderátorov no môže to byť aj niektorý užívateľ ktorý má s písaním skúsenosti a vie ohodnotiť kvalitu príbehu. Ľudia ktorý pôjdu do poroty sa súťaže zúčastniť nesmú.

Forma:
Čo vyžadujem!!!
Súbor musí mať formu: Názov - autor.doc
Text musí mať nadpis=názov, musí byť členený minimálne na tri odstavce(úvod jadro a záver) a jadro by takisto malo byť členené na viac odstavcov podľa potreby.
Čo nemusíte ale mohli by ste: Text by mal byť napísaný v Times New Roman veľkosť 12. Nadpis 14, Bold, center. Jeden riadok voľné miesto a potom hlavný text zarovnaný doľava. Pod celým textom zase riadok vynechať, podpísať sa boldom a zarovnať doprava.

Čo za to? Ponúkam z mojej tašky 300 s za prvé miesto, 200 s za druhé a 100 za tretie. Ak budú autori chcieť, tak poviedky na prvých troch miestach môžem uverejniť na mojom súkromnom blogu.

Uzávierka súťaže je: 23. mája čo je piatok. Vyhodnotenie bude čo najskôr po uzávierke.

Takže píšte a posielajte mi to na Spisos@azet.sk ako Wordovskú prílohu.
-------------------------------------------------------------------------

Takže týžden pominul a mne prišli až dve poviedky. Síce sa do súťaže chcel zapojiť aj tretí užívatel, ten to však neskôr, neviem prečo vzdal.

Takže vyhlásanie:
1.miesto - HudaJan s poviedkou The Ostrov - 300s
2.miesto - Tomas s poviedkou I am not Normal Castaway - 200s
3.miesto - Mohol to byť velda ale asi sa zlakol takže nikto. - 100s
Transakciu strandákov prevediem sám.


Naposledy upravil Killer dne Sun May 25, 2008 3:34 pm, celkově upraveno 9 krát

Killer
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 296
Join date : 11. 09. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro Tomas Thu May 15, 2008 12:07 am

Takže já bych se rád zůčastnil jako soutěžící :-) takže začínám už něco psát
udělám to asi trochu jako horror
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro Tomas Thu May 15, 2008 1:32 pm

bohužel, moje bude v .rtf protože na mým počítači prostě doc neuložím
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro velda898 Thu May 15, 2008 3:26 pm

moc t nechapu to mam jako napsat přiběh že někdo stroskotal nebo napsat přiběh z toho ostrova?
velda898
velda898
Začátečník V Ztroskotání

Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 10. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro HudaJan Thu May 15, 2008 4:40 pm

To je všechno na tobě...
Já se hlásim jako soutěžící Smile

HudaJan
Stvořitel Mr. Stranďáka

Po?et p?ísp?vk? : 717
Join date : 17. 03. 08
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro Tomas Thu May 15, 2008 5:21 pm

Tak, já mám hotovo a odesláno, bohužel jsem se trochu odtrhnul od Stranded, jehož téma je jen na začátku
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro Killer Fri May 16, 2008 12:55 pm

Dobre. Posielajte ďalej som rád že tu máme toľko písania chtivých užívateľov.
Pár slov o konkrétnej poviedke(plusy aj mínusy a môj pocit z nej) pošlem každému súťažiacemu zvlášť cez PM. Konečné porovnanie všetkých poviedok bude až po uzávierke súťaže ktorú teraz pevne udávam.
Uzávierka súťaže je: 23. mája čo je piatok. Vyhodnotenie bude čo najskôr po uzávierke.

2 velda: Napíš o čomkoľvek chceš ale všetko musí vyplývať zo situácie stroskotania na neznámom ostrove. To znamená že niekto stroskotá na ostrove a to je to jediné čo musíš dodržať. Ostatné už je len na tebe.

Killer
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 296
Join date : 11. 09. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro Killer Sun May 25, 2008 3:34 pm

Takže týžden pominul a mne prišli až dve poviedky. Síce sa do súťaže
chcel zapojiť aj tretí užívatel, ten to však neskôr, neviem prečo vzdal.

Takže vyhlásanie:
1.miesto - HudaJan s poviedkou The Ostrov - 300s
2.miesto - Tomas s poviedkou I am not Normal Castaway - 200s
3.miesto - Mohol to byť velda ale asi sa zlakol takže nikto. - 100s
Transakciu strandákov prevediem sám.

Killer
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 296
Join date : 11. 09. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie Empty Re: Najlepší príbeh z prostredia Stranded 2 - vyhlásenie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru