Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dinosaury

5 posters

Goto down

dinosaury Empty dinosaury

Příspěvek pro Flu5ky Fri Sep 21, 2007 11:18 am

tak stastlivo som sa dostal na treti ostrov a tam nie a nie sa dostat niekde aby ma tie svine nezozrali. ako ich pozabijat??alebo co spravit??ktorym smerom utekat??

Flu5ky
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 105
Join date : 17. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

dinosaury Empty Re: dinosaury

Příspěvek pro Mirek_cz Fri Sep 21, 2007 11:36 am

před dinosaurem se schováš ve vodě .. tam za tebou nepůjde ... a aby ses nemusel celý ostrov probíjet jen s tím, co si vyrobíš a až když na ostrově zbude posledních 5 dinosaurů zjistit, že na dosah byla ničivá zbraň proti dinosaurům (tak jako já), tak ti poradím, že na jednom z těch kopců, tam kde je stonehenge je uprostřed goldbow a mnoho šípů .. na dinosaury ti to stačí v pohodě ...
na ostrově jde jen o to, posbírat určité množství krystalů - svítí a jde z nich takový zelený kouř či co - nespléct si s jedovatou rostlinou - .. takže stavět veliké přístřešky a podobně ani nemá cenu .. z ostrova jsi pryč celkem hned a na přespání ti stačí ta jeskyně, která tam je.

Když budeš zabíjet dinosaury, nezapomeň vždycky zničit i to jejich hnízdo, nebo tam budou druhý den znovu ... když zničíš i hnízdo, postupně je všechny vybiješ a v pohodě .... všechny krystaly musíš položit na kámen, jako když jsi se teleportoval z druhého ostrova.

s sebou pro jistotu nos několik lián (vine) a nějaké listí a klacky - to kdyby tě dinosauři zranili, aby sis mohl zastavit krvácení (kombinace liány a listu) a nebo ovázat frakturu (liána plus klacek) ,..... na zastavování krvácení pomáhá také taková ta modrá rostlina, ale nevím, jestli na tom ostrově je .. to jsem zjistil až na posledním.

Mirek_cz
Začátečník V Ztroskotání

Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 21. 09. 07
Age : 44

http://www.cooper.tym.cz

Návrat nahoru Goto down

dinosaury Empty rada

Příspěvek pro Flu5ky Fri Sep 21, 2007 11:42 am

di za radu , o tom luku som vedle ale nez k nemu stihnem dobehnut tak ma zozeru...ryxhlo bezia a im nestiham utekat...tak uz nevime..ale pokusim sa ho nejako chytit a utekat do vody :-)

//tu modru rastlinu som nasiel zaital len na Random Island Wink
//a o tom lieceni s pomocou listov a lian som nevedel..diki

Flu5ky
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 105
Join date : 17. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

dinosaury Empty Re: dinosaury

Příspěvek pro Mirek_cz Fri Sep 21, 2007 3:33 pm

aha .. no, já na ten luk přišel až když jsem je měl skoro všechny vyhubené, tak nevím, jak moc je to hlídané .. zkus to z různých směrů - od jeskyně by to mělo být v pohodě ...
jo, ještě jsem si vzpoměl.. já se na tom ostrově buffil, co to šlo .l. říkal jsem si, co všechno budu na příštím potřebovat na začátek a na tom dalším o všechno hned přijdeš (asi to nepřenesl teleport) .. takže si ani nic nepřipravuj na cestu teleportem :-)

Mirek_cz
Začátečník V Ztroskotání

Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 21. 09. 07
Age : 44

http://www.cooper.tym.cz

Návrat nahoru Goto down

dinosaury Empty Re: dinosaury

Příspěvek pro Killer Fri Sep 21, 2007 5:29 pm

Dinosaury nejdú do stredu ostrova tam, kde je les. Ja som si tam postavil prístrešok. Loviť ich musíš tak že vylezieš na tie vysoké skaly čo ich tam je kopu alebo na stromy a tam za tebou nevylezú.

Killer
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 296
Join date : 11. 09. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

dinosaury Empty re:dinosaury

Příspěvek pro Milda Sun Jan 06, 2008 6:18 pm

jak se leze na strom?
Milda
Milda
Czechstension moderator
Czechstension moderator

Po?et p?ísp?vk? : 154
Join date : 06. 01. 08
Age : 28
Location : Strom v HTF lese

Návrat nahoru Goto down

dinosaury Empty Re: dinosaury

Příspěvek pro Terryle Sun Jan 06, 2008 10:42 pm

musíš si najít nějakej nižší strom, co má větve na jedný straně hodně k zemi, a na ty vyskočíš a pak "jdeš" nahoru - musíš ale dávat majzla, abys nespad dolů
Terryle
Terryle
Už Párkrát Ztroskotal
Už Párkrát Ztroskotal

Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 23. 09. 07
Location : Rozsochy / Praha, CZ

http://terryle.bloguje.cz

Návrat nahoru Goto down

dinosaury Empty Re: dinosaury

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru