Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Připomínky k fóru

+2
Tomas
Bitterfeel
6 posters

Goto down

Připomínky k fóru Empty Připomínky k fóru

Příspěvek pro Bitterfeel Thu Oct 25, 2007 9:48 pm

Tak já začnu.
Administrátor tohoto fóra se chová jako diktátor. Vážený, fórum je od toho abyse na něm diskutovalo. Nechápu proč pořád dokola někomu bráníš v diskuzi neustálým zamykáním nějakých témat a přesouváním do koše. Tohle je fakt demence. Člověk tady něco řeší a jen proto, že tobě se to nelíbí tak to hned zamčeš. Dle mého názoru bys měl razantně zmírnit metr nebo ti sem nebude nikdo chodit. To je furt "tohle sem nepatří, LOCK".... "zbytečná diskuze, LOCK"... "diskuze o ničem, LOCK".... "vyřešeno, LOCK" nevím jak můžeš za někoho rozhodovat jestli se jeho problém vyřešil nebo ne. A docela bych se divil, kdybch byl sám kdo si tohle myslí. Ber to jako upřímnou kritiku a zamysli se.
Bitterfeel
Bitterfeel
Začátečník V Ztroskotání

Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 16. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty Re: Připomínky k fóru

Příspěvek pro Tomas Thu Oct 25, 2007 9:57 pm

víš Bitterfeele, každej může napsat Adminovy o znovu-otevření

problem se vyřeší = LOCK
problem se nevyřeší ale topic je locknutý = řekne adminovy o otevření
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty mazanie

Příspěvek pro Flu5ky Fri Oct 26, 2007 1:15 pm

zdar bitter... ja mám taký istý nazor a uz davnejsie som pisal lukasovi (ten ktory zamyka) aby to nechal pootvarane alebo aspon nech ich nedava do kosa..(vraj to tam ma kazdy hladat ked neneajde co chce) podla mna blbost.

Flu5ky
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 105
Join date : 17. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty Re: Připomínky k fóru

Příspěvek pro BlueWolf Fri Oct 26, 2007 6:01 pm

Neviem o čom je reč?
Tak viem, no. Asi by som nemal ale súhlasím s ostatnými.
BlueWolf
BlueWolf
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 56
Join date : 11. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty to wolf

Příspěvek pro Flu5ky Fri Oct 26, 2007 6:07 pm

preco pises takym malym??? ved to je len nazor....neboj sa za neho

Flu5ky
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 105
Join date : 17. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty Re: Připomínky k fóru

Příspěvek pro Bitterfeel Fri Oct 26, 2007 10:56 pm

Jde o to, že jsem ještě nikde neviděl, aby se takovýmto způsobem témata zamykala a přesovali do nějakého koše. Nikdy totiž nevíš jestli nepřijde někdo se stejným problémem a nebude chtít něco upřesnit, dodat nebo poznamenat a to že jsou přesunuty témata z různých okruhů do jednoho koše asi nikomu nepřídá na přehlednosti fóra. Mě by teda nenapdalo hledat v koši zamknuté fórum s nějakým problémem, kdybych tu byl poprvé. To by se tu taky mohla opakovat stejná témata pořád dokola, protože pochybuju, že noví uživatelé hladají odpověď na své dotazy a problémy v koši. Ze zkušeností vím, že se fóra normálně nechavají tam kde jsou a jejich vymazání nebo přesouvání se např. řeší třeba po roce, když se k tomu nikdo nevyjádří - tzv. pročištění fóra. A když někdo napíše nějaký příspěvek, např. že na něčem dělá a ono to nesouhlasí s nějakými pravidly, tak ho na to upozorním, on si to doplní a je po problému. Zamykat by se měla jen témata která tu například už jsou. Potom napíšu "Pokračuj zde..." vložím link příslušného tématu a dám lock. Tak aby se stejná věc neřešila v třech fórech. Ale samozřejmě je to Tomasi na tobě jak to tady vedeš. Samozřejmě tenhle vzkaz směřuje taky z velké části panu x1UK45x.
Bitterfeel
Bitterfeel
Začátečník V Ztroskotání

Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 16. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty tak

Příspěvek pro Flu5ky Sat Oct 27, 2007 12:08 am

Bitterfeel napsal:Jde o to, že jsem ještě nikde neviděl, aby se takovýmto způsobem témata zamykala a přesovali do nějakého koše. Nikdy totiž nevíš jestli nepřijde někdo se stejným problémem a nebude chtít něco upřesnit, dodat nebo poznamenat a to že jsou přesunuty témata z různých okruhů do jednoho koše asi nikomu nepřídá na přehlednosti fóra. Mě by teda nenapdalo hledat v koši zamknuté fórum s nějakým problémem, kdybych tu byl poprvé. To by se tu taky mohla opakovat stejná témata pořád dokola, protože pochybuju, že noví uživatelé hladají odpověď na své dotazy a problémy v koši. Ze zkušeností vím, že se fóra normálně nechavají tam kde jsou a jejich vymazání nebo přesouvání se např. řeší třeba po roce, když se k tomu nikdo nevyjádří - tzv. pročištění fóra. A když někdo napíše nějaký příspěvek, např. že na něčem dělá a ono to nesouhlasí s nějakými pravidly, tak ho na to upozorním, on si to doplní a je po problému. Zamykat by se měla jen témata která tu například už jsou. Potom napíšu "Pokračuj zde..." vložím link příslušného tématu a dám lock. Tak aby se stejná věc neřešila v třech fórech. Ale samozřejmě je to Tomasi na tobě jak to tady vedeš. Samozřejmě tenhle vzkaz směřuje taky z velké části panu x1UK45x.
ja len pridam : AMEN....cize zdielam na 100% nazor bitter-a

Flu5ky
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 105
Join date : 17. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty Re: Připomínky k fóru

Příspěvek pro Marekxxx Sun Oct 28, 2007 12:24 am

ja taky souhlasim s Bitterfeel protoz to neni normalni kdyz proste nekdo neco s nekym resi a pak prijde admin a hnad to zamkne protoz si mysli ze je to vyreseno a chtel bych rict ze sem videl i horsi forum a to bylo jedny internetovy hry a tam shaneli adminy fory a dali to nakymu 13 letymu frackovi kterej se fakt choval jak diktator a kazdy novy tema smazal takze doufam ze tady to neni podobny
Marekxxx
Marekxxx
Přežít Mu Nedělá Problém

Po?et p?ísp?vk? : 36
Join date : 30. 09. 07
Age : 31
Location : Kusari System Freelancer se mi stal domovem

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty Re: Připomínky k fóru

Příspěvek pro Tomas Sun Oct 28, 2007 1:07 am

ok, zmeni se to ale všichni víme jak to chcete takže každej nemusí psát post víme že to každej chce jak bitterfeel
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty Re: Připomínky k fóru

Příspěvek pro 1UK45 Sun Oct 28, 2007 9:21 pm

pokusime se vam s Tomasem vyhovet..... Wink Uz sem mu psal,tak uvidime Wink(dal jsem navrh na presunuti vsech tem z kose do Zakysu,jejich odemceni(krome tech,co autor napsal,ze je to vyreseno))
EDIT: libi se vam to takhle?Skusil sem to presunout,nejaky ty tema sem nechal zamceny,pze jsou vyreseny(oboje sou moje Smile )
1UK45
1UK45
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 149
Join date : 11. 09. 07
Age : 28
Location : Coruscant, poblíž rady Jediů

http://luk45.own.cz

Návrat nahoru Goto down

Připomínky k fóru Empty Re: Připomínky k fóru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru