Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povídka : MOST

+3
1UK45
Killer
Tomas
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Povídka : MOST Empty Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Wed Feb 20, 2008 10:55 am

Povídka : MOST Mosttk5


*PRÁSK*

První Den
Spadlo letadlo , Spadlo na ostrov, po pádu bylo slyšet od dospělích samé : Mamiii já se bojím"
jediní lidé kdo zachovali klid byly nějakej vencaCZ pak Tomas , Milda , leon252 , BlueWolf , Killer , Need For S. a haradim , haradim známý hráč stranded kašlal na všechny zraněný a začal bušit do stromu aby získal klacky a kůru , neuspěšně. Tomas sám během 5ti minut ošetřil všech 40 lidí, vencaCZ šel sbírat jídlo , Milda s BlueWolfem šli hledat v letadle věci co by se mohli hodit, z letadla se ozvalo od Mildy "LIDI! TADY MÁ NĚKDO STRANDED 3 !!!" všichni se otočili na letadlo , dokonce i haradim s jeho odřenou rukou přestal bušit do stromu, Need For S. Dejte mi to, dejte mi to, já byl tenhle rok nejhodější! a kradl Mildovi Stranded 3, haradim skočil na Need For S.peda, na pláži ležel vencaCZ a brečel , Killer se zeptal : co je ? " vencaCZ odpověděl : vždyť to nemáme kde hrát " , všichni se zarazili na 5 vteřin a pak začali brečet

Druhý Den
Ráno se Killer probudíl a zažval " KDE JE KDE TO SAKRA JE !?" zamyslel se a vykřikl : TOMAS !!" rozběhl se proti němu a chytil ho pod krkem , "KDE JE KDE TO JE SAKRA TY ******", Tomas odpověděl " Co kde je sakra" Killer kterému ze vzteku pěnilo z huby " KDE JE ?? KDE JE MŮJ MEDVÍDEK BRUMÍK" Tomas řekl " Nevim sakra kde je !" "AAA TAK TO MUSEL UKRAST vencaCZ" "Počkej , co když ho neukradl nikdo z nás" Killer zařval " NEEEEEEE DUCHOVÉ A ZOMBIE" a na to slyšel BlueWolf který vytáh ze svýho kufru který měl na sobě obrázek Modrého vlka Dvě pistole a řekl "Jdeme na lov muhahaha"


MOST


Naposledy upravil Tomas dne Mon Feb 25, 2008 3:15 pm, celkově upraveno 4 krát
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Killer Wed Feb 20, 2008 12:46 pm

Je to riadna haluz len pokračuj. Ale skús písať menej chaotickejšie.

Killer
Ban
Ban

Po?et p?ísp?vk? : 296
Join date : 11. 09. 07
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Wed Feb 20, 2008 3:48 pm

Třetí Den
Ráno se naši hlavní trosečníci začali vybavovat na hledáni medvídka brumíka , Tomas vzal jídlo, Killer taky, a BlueWolf si připravoval pistole s obrázkama Medvídka Pů, než hrdinové vyrazili, venca Cz sežral šechno jídlo 1UK45 se hádal s Need For S.pem že se dá ve Stranded najít DVD s hrou Crysis, ostatní nevzali nic a všichni vyrazili, asi po hodině cesty milda zařval "AAA SAKRA PŘÍŠERAAAA" , v tom se ozval haradim "co blbneš ? vždyť to je jen třiceti metrovej pavouk, BlueWolf namířil pistolema na pavouka za zmáčkul spoušť, z pistolí vyletělo pár gumových kuliček a všichni se začali smát , Killer porazil pavouka jako hrdina.... dal mu jídlo a pavouk odešel, během další hodiny si všichni povídali o Stranded 3 jaké to asi bude až si to zahrajou a jestli bude někdy Stranded 4 , nakonec všichni dorazili k nějáké chatrči, otevřeli dveře a...


MOST


Naposledy upravil Tomas dne Wed Feb 20, 2008 3:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro 1UK45 Wed Feb 20, 2008 8:43 pm

heh.... ale ve stranded2 je schovanej Crysis... Happy Face 2
1UK45
1UK45
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 149
Join date : 11. 09. 07
Age : 28
Location : Coruscant, poblíž rady Jediů

http://luk45.own.cz

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Thu Feb 21, 2008 2:20 pm

řekli si že se tam podívají příští den

Čtvrtý Den
Ráno se všichni najedli vynikajícího hmyzu a napili se slané vody , potom vyrazili znovu ke dveřím a otevřeli je ....Uvnitř byla tma jak v pr... tak 1UK45 vytáhl z kapsy dětský zapalovač značky ZIPPO STRANDED LIGHTER a všichni vešli , Tomas narazil hlavou do zdi, vencaCZ zakopl o nějáký kámen a Killer našel vypínač , jakmile rosvítili uviděli něco , mělo to takovou bednu s pár čudlíkama , něco jako klávesnici a myš a nějakou bednu nahoře , Milda zařval "POČÍTAČ !" a všichni se začali hádat kdo si Stranded 3 zahraje první ,vyhrál haradim tak vložil krásné lesklé DVD do mechaniky , nainstaloval na disk ten 86ti Gigabitovej soubor a kliknul na ikonku , v menu byla krásná hudba a nádherný obrázek , v menu se nacházeli položky které haradim jmenoval " Hová Hra , Načíst Hru , Nastavení , Náhodný Ostrov , Vlastní ostrov , Ostrovy George Bushe , Autoři , Konec a a a a YAHOOO! bylo tam .....
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Fri Feb 22, 2008 6:58 pm

Pátý den (Čtvrtý den skončil přesně o půl noci Laughing )

"MULTIPLAYER , TAM JE MULTIPLAYER zeřval haradim" a zmáčkl tlačítko oběvilo se menu ve kterém byly klasické možnosti jako vyhledat server, založit server atd., haradim klikl na vyhledat server a v tom okamžiku ho Need For S.peed shodil ze židle a sedl si k stranded 3 a zvolil server s názem "Pro lamy a nováčky" a po třech hodinách načítání uviděl něco nádherného , a hrál to i přes hw nároky které byly : 300 GB ram , GeForce 28601 a procesor 12000+ 65,0 gHz , potom ho ze židle vystrkal BlueWolf a hodinu se jen koukal na grafiku jak je náherná a hranatá , jenže zjstil že stranded 3 je jiné a vůbec mu to nešlo , zkopl počítač na zem a všichni...


MOST
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Mon Feb 25, 2008 3:02 pm

Previously on Most :
"MULTIPLAYER , TAM JE MULTIPLAYER
zmáčkl tlačítko
haradim klikl na vyhledat server
zkopl počítač na zem a všichni...

Šestý den
začali brečet a všichni ho skoro umlátili k smrti, po třech hodinách dalšího brečení všichni vyšli ze dveří , a šli, a šli a šli k pláži , jenže něco uviděli , poklop , divný poklop , Tomas řekl "TO MUSÍME OTEVŘÍT ! CO KDYŽ TAM BUDE DALŠÍ POČÍTAČ ?" všichni souhlasili a začali mlátit do poklopu po 15ti minutách : Sakra , to neotevřeme řekl haradim , potom na poklop spadla větvička a poklop vybouchl , první dolu šel NeedForS. slezl žebřík a *BANG!* , scyhtal to přímo mezi oči , všichni začvali nééééééé a slezni za ním , a uviděli nějakou postavu ve stínu která na trosečníky mířila samopalem AK47 s bayonetem která řekla : "Svi*e odhoďte to: , milda se ozval "Heh, a co ? ty banány a klacky ?" postava řekla "Heh ok, sorry" a sklonil zbraň která mu upadla a bayonet se mu zapích do malíčku a potom zařval "JÁÁÁÁÁÁU Ku*va já se to vys*ru doprd**e" , vencaCZ jako hrdnina vytáhl AK47 z postaviny nohy a řekl " kdo vlastně jsi ?" já ? já jsem leon252

MOST

Aktuální stav postav : Povídka : MOST Mosttk5zj7

Spoiler !!! (pro zobrazení spoileru klikněte na dlouhý bílý rámeček, nedoporučuju číst
Spoiler:
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Mon Feb 25, 2008 3:27 pm

Previously on Most
po třech hodinách dalšího brečení všichni vyšli ze dveří
něco uviděli , poklop , divný poklop
TO MUSÍME OTEVŘÍT !
Sakra , to neotevřeme řekl haradim
poklop vybouchl
já jsem leon252

Sedmý den
Cože ? leon252 ? "Ty hajzle" řekl Tomas a začal leona252 mlátit , svalil ho na zem a kopal do něj , když v tom Killer začal brečet a Tomas přestal kopet do leona , "Co je Killere?" zeptal se 1UK45, "Jestli jde o NeedForS.peho tak tim se netrap" řekl vencaCZ , "Ale ne , já pořád nemám brumíka Sad " Killer, Tomas zase začal kopat do leona a řval "KDE JE TEN BRUMÍK TY ****** ******** **** ********" leon 252 řekl něco co neměl říkat "Já jsem ho snědl" , Killerovi opět začalo vztekem pěnit z huby a začal leona252 mlátit tak že mu utřískl jednu dvojku
"Co ty ***** ******* ****** **** **** ****** ********** ******** " řval Killer, a popadl AK47 a začal zkoumat jak že se s tim vlasně stříli , ovšem milda vyrazlil Killerovi AKčko z ruky a leonovi25 se bajonet zabodl do druhého malíčku a zařval to co při prvním malíčku , trosečníci uslyšeli pípání které znělo jako Errorové hlášky ve windows , všem se zajiskřilo v očích a Tomas si sedl k počítači jenže leon25 zařval "NE TO NESMÍŠ ! KDYŽ TO ZMÁČKNEŠ TAK....."

MOST
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Mon Feb 25, 2008 7:27 pm

Previously on Most
Cože ? leon252 ?
Killer začal brečet
Ale ne , já pořád nemám brumíka
KDE JE TEN BRUMÍK TY...
Killer, a popadl AK47
NE TO NESMÍŠ ! KDYŽ TO ZMÁČKNEŠ TAK.....

Osmý Den
...SE ZAPNE TAKOVÁ HUDBA A TO JÁ NEPŘEŽIJU Zmáčknout Tlačítko , potom přiběhl milda odnekad z neznáma a řval "MÁM VYSÍLAČKY MÁM 2 VYSÍLAČKY" jak jsi je našel ? zeptal se killer který ještě pořád fackovl leona 25 no , byl jsem u letadla našel jsem dvě vysílačky , jednu funkční a druhou rozbitou , tak jsem rozmontoval funkční a díly použil do té rozbité , všichni na něj zírali jako by byl ježíšek , když v tom *PÍP* *PÍP* *PÍP* "nemačkejte to ! nebo bude Stranded existovat navěky !!!" řekl leon a Tomas se pousmál a tlačítko zmáčkl , poté šli prozkoumat bunkr ve kterém našli 100DVDček s nípisem Stranded 3
všichni se divili a řekli najednou "Co to kur*a je ?" uviděli něco co nikdy neviděli , Originální hru Stranded 3 která se teprv měla začít vyrábět , cena na obalech byla 1699,- , takže Stranded 3 se bude prodávat řekl haradim , leon252 se díval na Tomasovu zbraň co sebral ani nevím kde , byla to krásně se blýskající pistole Berreta 92F s plným zásobníkem 15ti kulek , z mildy vyletělo " Hele leone , kdo ty vlasně jsi ? " , leon odpověděl tak že to byl šok pro všechny " já jsem ..."

MOST
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Mon Feb 25, 2008 8:02 pm

Previously on Most
SE ZAPNE TAKOVÁ HUDBA A TO JÁ NEPŘEŽIJU
MÁM VYSÍLAČKY
*PÍP* *PÍP* *PÍP*
Tomas se pousmál a tlačítko zmáčkl
100DVDček s nípisem Stranded 3
"Co to kur*a je ?"
"já jsem ..."

Devátý Den
vývojář všech dílů Stranded , všichni se zarazili a 10 hodin jen tak koukali na leona25 , potom všichni začali řvát že se jim to musí zdát , leon odpověděl "Ne, ne je to tak" , byl krásný den a já jsem byl slavný programátor a právě jsem dokoukal film Trosečník s Tomem Hanksem a měl jsem nápad udělat Stranded, což byla nejhorší věc mýho života , dal jsem se do vyvýjení , a kradl všechny modely z internetu, všechny skripty i textury , a všechny tři díly Stranded udělal naráz přičemž jsem je vydával vždy po několika rocích a zlepšoval grafiku , jenže pak se to zvrtlo a já místo toho že Stranded je blbost a že končím , ten emai poslal Georgi Bushovi , kterej se do toho tolik zažral ze mě jeho ochranka zažalovala že Bush ndělá nic jiného , a dostal jsem trest že denně musím odevzdat jednoho svého plyšáka " " Hmm zajimavy řekl 1UK45 a vrazil leonovi jednu pěstí , potom se k leonovi přiblížil Tomas což neměl dělat protože leon okamžitě šáhl po pistoli , střelil BlueWolfa a utekl , "NÉÉÉ" zařvali všichni , v tom se ozvala vysílačka , Milda ji zvedl a ozvalo se : "Háló tady mafounpesa"


MOST
Aktuální stav postav : Povídka : MOST Mosttk5zj7hi8
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro vencaCZ Mon Feb 25, 2008 11:24 pm

hustýýýý Happy Face 2 Laughing Smile
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Tue Feb 26, 2008 10:57 am

Previously on Most
všichni se zarazili a 10 hodin jen tak koukali na leona25
a já jsem byl slavný programátor
a všechny tři díly Stranded udělal naráz
Stranded je blbost a že končím
Hmm zajimavy
"Háló tady mafounpesa"

Desátý Den - Část První
Milda se ozval "cože kdo jsi ?" , z vysílačky se ozvalo "Přijel jsem sem na dovolenou lodí" všichni zareagovali "Lodí ?" a vyběhli z bunkru na pláž, kde klečel nejspíš mafounpesa a na něj mířili Coltama .45 nějácí lidé , Killer zareagoval "kdo jste ?" lidé odpověděli "My jsme ti třetí"
a 1UK45 se složil na zem a začal se smát "ti třetí LOOOOOOOOL" mafounpesa podkopl jednomu nohy a další to schytal banánem od vencyCZ
ostatní ...no...ostatní...prostě utekli , potom se ozval Tomas "ty jsi mafounpesa ?" "jo jsem, chcete odvíst domů ?" všichni zařvalí "JASNĚ !!"
"tak jedem" ozval se mafounpesa , "to je ale debilní jméno " řekl 1UK45 a zase se začal smát , mafounpesa "cože moje jméno je blbý?" "Jo je a to teda dost blbý LOOOOOOOOOOL" řekl 1UK45 a mafounpesa ho zacal mlatit a tahal nůž , jenže ten mu vyklouzl a udělal miniaturní díru do lodě , "Ty de*ile proč si mě na*íral svi*ě? s tímhle neodplujeme , ledaže...."

MOST

Aktuální stav postav : Povídka : MOST Mosttk5zj7hi8ff5
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Tue Feb 26, 2008 2:24 pm

Previously on Most
"Přijel jsem sem na dovolenou lodí"
Killer zareagoval "kdo jste ?"
"My jsme ti třetí"
"ty jsi mafounpesa ?" "jo jsem, chcete odvíst domů ?
LOOOOOOOOOOL" řekl 1UK45
"Ty de*ile proč si mě na*íral svi*ě? s tímhle neodplujeme , ledaže...."

Desátý Den - Část Druhá
by jsme na ostrově našli psí ho*no a ucpali s ním díru , trosečníci se začali smát a 1UK45 dvojnásobně , "Hele , nedělejte si pr*el tahle loď je psím ho*nem ucpatelná" , opět záchvalty smíchu , "Chmpf , tak ho najdu sám" tak se mafounpesa prosekaval dzungli a lezly po nem pavouci zatímco ostarní trosečníci leželi na pláži a vychutnávali si ICE TEA by Mr.Stranded , mafounpesa po asi hodině cesty oběvil to co potřeboval , Psí hov*o , tak ho sbíral holou rukou rozběhl se zpátky na pláž a najednou *BANG!* schytal to do nohy kuličkovkou kterou držel leon25 , mafounpesa upustil ho*no a utíkal , leon25 uklouzla střílel po mafounovipesovi , mezitím na pláži se 1UK45 zase hádal , tentokrát s haradimem ze to crysis tam prostě je a vznikla mezi nima válka , 1UK45 tvrdí že tam je a haradim zas že ne a postavil si pevnost z kusů letadla , mezitím v jungli probíhala honička kolem stromu už asi hodinu , mezitím na ostrově si haradim postavil tank který připomínal poslepované plechovky od sardinek , ..........hodinu asi s tankem stál a nic se nedělo , potom otevřel poklop a řekl "nemohl by mě někdo poposrčit ? . z lesa přiběhl mafounpesa s hov*em v ruce a ucpal díru , leon bežel za ním když v tom Tomas vencovi podával banán a leon se přerazil o jeho ruku , a spadl , jenže na lodi byly místa pro tři , jel haradim , vencaCZ a mafounpesa , jenže....

MOST - KONEC PRVNÍ SÉRIE
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Tue Feb 26, 2008 2:52 pm

Logo druhé série :
Povídka : MOST Season2actual1fj7


Balík Spoilerů (Pokud se chcete nechat překvapit tak NEKLIKAT!) :

Spoiler:
-
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro 1UK45 Tue Feb 26, 2008 5:20 pm

lol Happy Face 2

"to je ale debilní jméno " řekl 1UK45 a zase se začal smát , mafounpesa "cože moje jméno je blbý?" "Jo je a to teda dost blbý LOOOOOOOOOOL" řekl 1UK45 a mafounpesa ho zacal mlatit a tahal nůž....

mezitím na pláži se 1UK45 zase hádal , tentokrát s haradimem ze to crysis tam prostě je a vznikla mezi nima válka , 1UK45 tvrdí že tam je a haradim zas že ne a postavil si pevnost z kusů letadla , mezitím v jungli probíhala honička kolem stromu už asi hodinu , mezitím na ostrově si haradim postavil tank který připomínal poslepované plechovky od sardinek , .........

Tak to je teda dobry Happy Face 2
1UK45
1UK45
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 149
Join date : 11. 09. 07
Age : 28
Location : Coruscant, poblíž rady Jediů

http://luk45.own.cz

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Sat Mar 01, 2008 8:13 pm

Jedenáctý Den
do lodi uhodil blesk a spálil haradimovi prd*l a loď vybouchla, mezitím na ostrově probíhal souboj mezi 1UKem a jelikož tam nebyl haradim našel si někoho jiného koho otravovat a tím byl Tomas, jenže ten se jen tak nedal nas*at a 1UKa si nevšímal , 1UK45 otravoval Tomase jak mohl , házel po něm všelijakej bordel a když házel kámen zasáhl mildu a ten se naštval a nasedl do ehm..tanku a 1UK45 šel do své ehm... pevnosti milda nabil tank šlupkama od banánu a 1UK připravil sůvj kamínkomet a začala válka která trvala asi 3 vteřiny než se to oboum všechno rozpadlo a začali brečet , Tomas řekl "Ok hele nevracej se nějak dlouho z toho moře půjdeme jim pomoct" "ne nepůjdeme" ozval se 1UK45 a tím vznikly dva tábory , stejně jako Tomas se rozhodl milda a...v tom se na ostrov vrátili trosečníci z lodi a ostatní nezajímalo co zjsitili pak se k Tomasovi přidal mafounpesa , Kate a Juliet , k 1UKovi se přidal haradim, vencaCZ, Sun a Claire , heh trhni si ozval se 1UK45 a ....

MOST



Tomas
milda
mafounpesa
Kate
Juliet

1UK45
haradim
vencaCZ
Sun
Claire
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Sun Mar 02, 2008 1:19 am

Dvanáctý Den
a 1UK45 vytáhl nůž který mu mafounpesa vykopl z ruky a odnesl to milda kterému se nůž zarazil mezi obě půlky u zadnice a zemřel , "vidíš co děláš 1UKu ?" řekl Tomas, kdo nám teď bude chodit pro jídlo ? a začali se prát , tentokrát to odnesla vyslílačka kterou přinesl bůhví odkad z može mafounpesa , "no to je skvělý, vážně skvělý teď tu zkejsneme na věky, obě skupiny se rozešli různými směry, přičemž skupina 1UKa šla podle cedule Záchrana a Tomasova podle cedule Smrt, "Dobře musíme se znovu utáboři, naštěstí jsem vzal všechny trosky z letadla" a Tomas začal z batohu tahat všechno možný a ostatní stavěli až dostavěli chatrč připomínající kadibudku, mezitím se 1UKova skupina dostala do nějáké vesnice plné jídla , vody i chatrčí, vidíte ? vyplatí se jít s ...*BANG!*

MOST

Aktuální stav postav : Povídka : MOST Season2actual1vy8

jinak už vím kdo se zachrní , bude to
Spoiler:
a ...
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro vencaCZ Sun Mar 02, 2008 6:51 pm

cheers king
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Sun Mar 02, 2008 9:26 pm

Třináctý Den
"Co delas sakra a kdo jsi ?" zeptal se 1UK45, "Já ? já se tě jen pokoušim zabít, a jsem parchant spammerskej jmenem MATRIX" 1UK45 se znovu složil na zem a začal se smát "TICHO NEBO VÁS VŠECHNY VODPRÁSKNU" přiběhla Tomasova skupina a koukala jak na blázny , spamer s pistolí a 1UK45 se zase řechtá, haradim okamžitě sahal po své pistoli a spammer i hlavní postava na sebe mířili , po pár vteřinách se ozvalo *BANG!* a haradim spadl mrtvý na zem, v tom okamžinku mafounpesa vykopl MATRIXovi z ruky pistoli a praštil ho s ní po hlavě , haradima pohřbili tak jak se má , hodili ho do moře, "Tak jo 1UKU o tuhle vesničku se podělíme, první se samozdrřejmě šli osprchovat Kate Juliet Sun a Claire ... *BOOOM* vybouchla kadibouda kde se ty čtyři sprchovali

MOST

Aktuální stav postav : Povídka : MOST Season2actual1ls6
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Sun Mar 02, 2008 9:33 pm

POZOR ! tipněte si zde v tomto topicu kdo přežije jako další a vyhrajte 200 stranďáků
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro vencaCZ Sun Mar 02, 2008 9:45 pm

kolik to stojí?
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro webkar Sun Mar 02, 2008 10:08 pm

vencaCZ
webkar
webkar
Czechstension Team
Czechstension Team

Po?et p?ísp?vk? : 441
Join date : 15. 02. 08
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Sun Mar 02, 2008 11:22 pm

nic to nestojí jen tipneš dobře mas 2 stovky vencacz se nepocita ten prezije na 100%
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Tomas Sun Mar 02, 2008 11:36 pm

Čtrnáctý Den - Předposlední díl
Příští den se mafounpesa rozhlížel z útesu když v tom ho někdo strčil dolu, byl to leon25 , mafounpesa si rozbil hlavu o vodu ( Happy Face 2 ) a zemřel, zbývalo na ostrově 5 lidí, Tomas, leon252, 1UK45, vencaCZ a Killer, jen co se ostatní dozvěděli že mafounpesa zemřel kvůli leonovi tak nabily vodní pistole a utopili ho, z toho co se našlo v odpaďáku se začal stavět vor a připravovalo se odplout, vor byl pro 687 lidí, jenže pak trosečníci letu Atlantic 518 uslyšely divný zvuk a z lesa se vynořil nejaky růžový kouř a 1UK45 se začal smát a zase "LOOOL ON JE RŮŽOVEJ" a kouř odnesl 1UKa do lesa a zabil ho nejhroznejším způsobem který může být...jenže my si neřekneme jak, zbýval Tomas, Killer a vencaCZ dostavili vor a ...

MOST

Aktuální stav postav : Povídka : MOST Kopieseason2newneupravedv0

tak tipujte, další přežije Killer nebo Tomas ?
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro vencaCZ Sun Mar 02, 2008 11:39 pm

asi killer
vencaCZ
vencaCZ
Moderator
Moderator

Po?et p?ísp?vk? : 1184
Join date : 17. 12. 07
Location : Ústí nad Labem

http://runeczscape.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Povídka : MOST Empty Re: Povídka : MOST

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru