Stranded Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HudaJanův Email

2 posters

Goto down

HudaJanův Email Empty HudaJanův Email

Příspěvek pro Tomas Wed Sep 10, 2008 10:39 pm

Neberte vážně to co napsal, je jen ve vzteku a snaží se mě co nejvíce naštvat

Co bude na fóru nového?
Kromě způsobu vedení mnohem příjemnější a přívětivější přístup k uživatelům

V čem bude toto fórum lepší? Proč bych se měl znovu registrovat?
Především zde nebude žádný Tomas.

Já si myslím, že jsem se dost změnil, a dávno to není po zodpovězení otázky nazdar a Lock, takže zůstaňte nám věrní, plánujeme přechod na php (našel jsem člověka kterej to udělá) a tím to přinese spoustu výhod
Tomas
Tomas
Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2459
Join date : 10. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

HudaJanův Email Empty Re: HudaJanův Email

Příspěvek pro fil Thu Sep 11, 2008 2:58 pm

Myslím, že nie je múdre nebrať to vážne, lebo ide o vážnu vec a viem sám z toho, čo som tu kedy čítal (tvoje mnohé reakcie), že mnohé výtky sú naozaj oprávnené. Ako môžeš napísať "Neberte vážně to co napsal" ?!
Ja sám som si všimol tvoje nie najlepšie správanie sa Tomáš už v septembri/októbri 2007, keď som sem prvýkrát ako ešte neregistrovaný užívateľ prišiel. Už vtedy sa na to ozývali hlasy (pamätám si to také malými písmenkami) a ja som už vtedy nemohol iné, ako súhlasiť s tým, že sa správaš ako diktátor - a to som si všimol sám od seba, nikto ma na to prv neupozorňoval.
Prosím neber to zle, nič proti tebe osobne nemám, píšem len to, ako úprimne veci vnímam. OCEŇUJEM, ŽE SA TAK O FÓRUM STARÁŠ (a fórum sa mi celkom páči), a aj to, že tu chceš mať poriadok (aj keď mnohé veci sú tu pre mňa aj tak chaotické, napr. tematicky rovnaké veci, ako napr. kombinácie predmetov nachádzam na rôznych miestach a nie je to pokope).
Píšeš, že si sa dosť zmenil. Áno, istá zmena nastala a to naozaj oceňujem, ale stále to nie je ono, stále nemáš taký prívetivý a láskavý prístup, aby človek nemal z teba tak trochu (či viac) strach...
Je veľká škoda, že sa delíte, resp. že sa fórum delí. Mal by si urobiť VŠETKO preto, aby sa to nestalo. Ja by som sa na tvojom mieste so všetkou pokorou ozval tým, ktorí odchádzajú, a stiahol sa z postu admina, a prenechal to ostatným, aby bolo zachránené jedno fórum, a aby to tak bolo na prospech všetkým, AK TI NA FÓRE A ĽUĎOCH NAOZAJ ZÁLEŽÍ. Pretože SPRAVOVANIE FÓRA JE SLUŽBA INÝM, NIE VLÁDNUTIE (ten, kto chce múdro spravovať, musí vedieť najprv slúžiť a aj vedieť stáť v úzadí). Ostal by si v pozícii toho, komu bude naďalej na fóre záležať a bude dávať adminom podnety na zlepšenia, ale vzdal by si sa vedenia fóra alebo akéhokoľvek priameho zasahovania do niečoho. Možno to znie neuveriteľne či absurdne, ale to si myslím, že bude najviac NA PROSPECH VŠETKÝM a na záchranu jedného fóra.
Ešte raz zdôrazňujem, že to všetko čo píšem, myslím naozaj dobre a nie je v tom žiadny zlý ani skrytý umýsel, a osobne sa s nikým z tých, ktorí odchádzajú, nepoznám. Hodnotím len veci z pozície nezaujatého pozorovateľa.

fil
Začátečník V Ztroskotání

Po?et p?ísp?vk? : 15
Join date : 14. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru